Telefon
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İSOR Yapı Cam Balkon

İSOR Yapı cam balkon sektöründe kuruluşundan itibaren edindiği prensipler doğrultusunda öncü firma olarak hizmet sunmayı sürdürmektedir. Kaliteli malzeme, modern tasarımlar, kusursuz işçilik, uygun fiyatlar ilkeleriyle yaşam alanlarını genişletmek isteyenlere ve dört mevsim boyunca balkonunda oturup gökyüzünü izlemekten hoşlananlara şık tasarımlarıyla kaliteli hizmetler sunuyor.

Cam Balkon güvenlik konusuna oldukça önem veren, kullanıldığı sağlam malzemeler kırılmaya dayanıklı temperli cam ile üretilmiştir. Sizlerin her zaman keyifli ve kendinizi güvende hissetmeniz için tüm ayrıntıları düşünüp, yaptığımız ürünleri denemeler yapıp bütün kontrolleri sağlayarak hizmete sunuyoruz.

Vizyonumuz

Kolay çözümlerimiz ile verdiğimiz hizmet sonrası yüksek iş ahlakı ile birlikte güvenirlik sağlamak, çalışanlarımızda ve müşterilerimizde iz bırakan bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunup güçlü ortaklıklar kurmak. İnsanların ve müşterilerimizin sağlığına itibar edip, sosyal sorumluluk ve yükümlülüklerimizi yerine getirip, çevreye duyarlı bir şirket olarak faaliyet göstermek.