Telefon
İnstagram
Ankara Cam Balkon 06

Ankara Cam Balkon 06

Ankara Cam Balkon 06

Ankara Cam Balkon

Ankara Cam Balkon yılın soğuk aylarına geldiğimiz zamanlarda yağmur ve kar gibi yağışlı havalarda yaptığımız bu mekanlarda rahat bir şekilde oturabilmeniz için mekanlarınızı cam malzemelerle kapatabilirsiniz. Açık balkon veya terasınız bulunuyorsa bu bölgeler evcil hayvanlarınız ya da çocuklarınız için aşırı tehlikeli olabiliyor. Bu nedenle, cam balkon sistemlerinden yararlanmanızın son derece yararlı ve güvenilir olmasıdır. Yılın her mevsiminde alanlarınızda kullanılacak bu sistemler sayesinde de estetik açıdan şık mekanlar elde etmeniz mümkündür.

Birbirinden farklı modelleriyle Ankara cam balkon modelleri arasında da aşağıdaki modeller yer alır. Dilerseniz cam balkon resimlerinin sayesinde aşağıdaki sistemlerin daha iyi bir şekilde de incelemeniz mümkündür. Katlanır Cam Balkon En fazla tercih edilmekte olan cam balkon sistemlerinin başında gelmektedir. Sağ ve sol yönlere doğru alüminyum ray içerlerinde hareket edebilen camlar esnek bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Hareket etmekte olan camların bir yönde toplanabilmesi sayesinde katlanmakta. Böylelikle balkon ya da terasınızın istediğiniz zaman kapalı halde kullanmanız mümkündür.

Paslanmaz alüminyum profiller ile üretmekte olan katlanır cam balkon modellerinin sayelerinde temperli camlar ile desteklenmekte. Sürgülü Cam balkon, Cam balkon çeşitlerinin arasında en popüler olanlarından birisi de sürgülü cam balkon olmakta. Eşikli ve eşiksiz şekillerde iki farklı türlerde uygulanabilen bu sistemlerin eşikli olanlarında camların hareket etmesi sağlanarak eşikli alüminyum profiller yer almaktadır. Cam içerisinde monte edilmiş olan vidalı tekerlekler yer bulunmaktadır. Eşiksiz sürgülü cam balkonlar da ise alüminyum raylarda çıkıntılar yer bulunmamaktadır. Cam panellerin alt ve üst bölgelerinde dışarıya monte edilmiş olan yaylı tekerlekler yer almaktadır. Bu tekerlekler alüminyum profil üzerinde hareket etmektedirler. Isıcamlı Cam Balkon Isıcamlı cam balkon sistemleri en üst seviyede yalıtım elde etmenizi sağlamaktadır. Alüminyum profiller, temperli camlar ve alüminyum fitiller ile üretilmekte olan bu sistemler yüksek ısı yalıtımına sahiptirler. Soğuk havalarda ise iç mekanlardaki ısının sabit kalmasına olanak sağlayan ısıcamlı cam balkon sistemlerinin çalışma mekanikleriyle katlanır cam balkon sistemleri ile aynı şekilde olmaktadır. Camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket eder.

Ankara Cam Balkon Sürgülü Modelleri

Ankara Cam Balkon Geniş balkonlar için tercih edilen modellerden birisi de sürgülü cam balkon alternatiftir. Kullanımı oldukça kolaydır ve sürgülü sistemleri ile birlikte rahatlık ile açılıp kapanabilmektedir. Bu sistemle birlikte kişiler isterler ise açık balkon keyfi sürebilmektedirler, isterlerse de cam balkon olarak kullanabilmektedirler. Boydan boya tek cam olarak kullanılabilen Ankara cam balkon modelleri, aynı zamanda iki ayrı cam şeklinde de kullanılabilmektedirler. Bu tavanın uzunluğu ve balkonun boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedirler.

 

Paylaş: